Enbotek, kuruluşundan bugüne değin ürünlerinde sağlamlık, ergonomi ve işlerliğin yanı sıra ekonomik komple çözümler ve satış sonrası hizmetleri kendisine ilke edinmiştir. Doğru, ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış modern teknoloji ile donatılmış bir boya tesisi ve boyama ekipman ve aksesuarları, üreticiye zaman, hammadde ve enerji tasarrufu sağlar. Böyle bir tesis üretim maliyetlerini düşürerek ülke ekonomisine de büyük katkıda bulunur. Tesisin ve ekipmanların uzun süre ilk günkü kadar iyi bir performansla çalışabilmesi içinse doğru, zamanında ve ekonomik bir satış sonrası hizmete ihtiyaç vardır

Vizyonumuz / Misyonumuz

Misyonumuz; endüstriyel boya sektöründe bir üreticinin ihtiyaç duyduğu tüm ekipman ve tesis hizmetlerini kaliteden ödün vermeden sağlayabilmektir. Vizyonumuz; bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerle kendimizi geliştirerek gelecekte müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, sahip olduğumuz sorumluluk bilincini günden güne artırarak sektördeki bir numaralı çözüm ortağınız olmaktır.

Hizmet Politikamız

Enbotek olarak mühendislik çözümlerini sunarken kalite ve müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Amacımız en kısa sürede en doğru çözümü üretmek ve hizmetimizi sunmaktır. Siz değerli müşterilerimize daha kısa sürede ulaşabilmek amacıyla yurt içinde ve yurt dışında bayilikler oluşturduk. Bursa ve Adana’nın ardından çok yakın zamanda Tunus’taki bayimiz de faaliyetlerine başlayacaktır. Eğitimli ve uzman kadromuz ile birlikte sahip olduğumuz hizmet politikasını geliştirerek sektörde hak ettiğimiz yere geleceğimize inanıyoruz.
© 2015 enbotek, tüm hakları saklıdır.